text.skipToContent text.skipToNavigation
Intex 68306 Challenger К2 кајакIDEK000211473
13.000,00 ден
Нашата најниска цена
9.799,00 ден
Intex 68306 кајак К2 Challenger/Носивост од 180кг, капацитет за двајца возрасни луѓе. Со кајакот доаѓаат весла на склопување, рачна пумпа за надувување на брендот Интекс и сето тоа во брендорана то...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.09.2019

Intex 68306 кајак К2 Challenger/Носивост од 180кг, капацитет за двајца возрасни луѓе. Со кајакот доаѓаат весла на склопување, рачна пумпа за надувување на брендот Интекс и сето тоа во брендорана торбица. Димензии на кајакот 351х76цм
Бренд Intex
Тип на производ Чамец