text.skipToContent text.skipToNavigation

BLUMFELDT Bella Donna фотеља на лулашка (темно сива)ID EK000386297

BLUMFELDT Bella Donna фотеља на лулашка (темно сива)ID: EK000386297

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

19.900 ден

Цена
12.990 ден

BLUMFELDT Bella Donna фотеља на лулашка (темно сива) Димезии: 100 x 182 x 135 cm (ШxВxД) Димензии на фотељата со нишалката: 92 x 106 x 68 cm (ШxДxВ) Тежина: 29,0 kg Бренд: Blumfeldt  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 03.10.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BLUMFELDT Bella Donna фотеља на лулашка, со јастук за седење (темно сива)

Безтежинска релаксација во затворен простор или на отворено: доживејте нова димезија на опуштање со висечката фотеља на лулашка BLUMFELDT Bella Donna. 

Оваа фотеља е посебно удобна, благодарение на мекиот јастук за седење со дебелина од 12cm. Цврстата челична база осигурува максимална стабилност во било кој момент. Штрафовите од поцинкуван челик исто така осигуруваат долг век на траење на целата конструкција. На цврст метален ланец, прицврстена е кошницата за седење со јастук од 180g полиестер, за удобно нишање. Bella Donna се испорачува како монтажен сет. Монтажата е многу едноставна, а исто може и брзо да се демонтира за практичен транспорт. 

Клучни специфијации:

 • тапацир: 12g полиестер
 • штрафови од поцинкуван челик
 • јастук за седење 12cm меко пополнет 
 • стабилна база
 • монтажен сет

Кутијата содржи:

 • 1 х висечка фотеља
 • 1 х навлака на јастикот
 • 1 х тапацир јастук 
 • упатство за монтажа

Димензии:

 • вкупнни димезии: 100 x 182 x 135 cm (Ш x В x Д)
 • димензии на фотељата со нишалката: 92 x 106 x 68 cm (Ш x В x Д)
 • тежина: 29 kg

 

тип на производ Столици
Бренд Blumfeldt
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!