text.skipToContent text.skipToNavigation

Pilsan 06-099 лизгалка и лулашкаID EK000397286

Pilsan 06-099 лизгалка и лулашкаID: EK000397286
17.940 ден

Цена
8.999 ден

Pilsan 06-099 лизгалка и лулашка Возраст на употреба: 3 + Макс. Носивост: 35 кг. Систем за нишање на лежишта  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Pilsan 06-099 лизгалка и лулашка
 • Возраст на употреба: 3 + 
 • Макс. Носивост: 35 кг.
 • Систем за нишање на лежишта 
 • Можност за полнење песок
 • Безбедносна брава и куќиште
 • Достапно за повеќе деца за игра  
 • Кош за корпи 
 • Можност за употреба во отворени и затворени простории 
 • Лесно поставување, стилски изглед и ергономски дизајн 
 • Материјалот не содржи канцерогени супстанции
 • Нема кошарка во содржината на производот.
Тип на производ Детски игралишта
Бренд Pilsan
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!