text.skipToContent text.skipToNavigation

SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro (SM-R920NZTAEUC) Gray Titanium 45mm смарт часовникID EK000480953

SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro (SM-R920NZTAEUC) Gray Titanium 45mm смарт часовникID: EK000480953

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

19.499 ден

Цена
15.290 ден

Седмична акција!

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 21.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Боја Црна
Тип на производ Паметни часовници
Бренд Samsung
Гаранција 2 год.
Тип на екран AMOLED
Големина на екран 45 "
Резолуција на екранот 450 x 450
траење на батеријата(основно користење) до 3 денови
Kапацитет на батерија 590 mAh
метаријал Силикон
водоотпорен Да
Маса 46.5 g
Длабочина 10.5 mm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!