text.skipToContent text.skipToNavigation

MS ENERGY helmet MSH-20S smart кацигаID EK000380690

MS ENERGY helmet MSH-20S smart кацигаID: EK000380690

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

4.899 ден

Цена
3.999 ден

MS ENERGY helmet MSH-20S smart кацига Димензии: M (54-58 cm), L (57-61 cm) Тежина : големина M 370 gr, големина L 380 gr Батерија: 3,7V / 455 mAh Автостоп светло - Smart Gyro сензор Дизајн со 12 дупки за вентилација  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 04.10.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MS ENERGY helmet MSH-20S smart кацига e Smart заштитна кацига за тротинети и велосипеди. Димензии: големина M (54 - 58 cm) , големина L (57 - 61 cm), тежина : големина M 370 gr, големина L 380 gr. Има батерија од 3,7 V/ 455 mAh, се полни за 3 часа, има два начини на трепкање, автостоп светло - Smart Gyro сензор. Се полни преку USB, а со едно полнење можете да ја користите 20 часа. Има модерен дизајн со 12 дупки за вентилација.

тип на производ Дополнителна опрема за тротинети
Бренд MS Energy
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!