text.skipToContent text.skipToNavigation

PHILIPS MG9710/90 14во1 мултифункционален тримерID EK000498045

PHILIPS MG9710/90 14во1 мултифункционален тримерID: EK000498045

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
8.999 ден

PHILIPS MG9710/90 14во1 мултифункционален тример Уникатна OneBlade технологија Додатоци Тример за коса за нос и уши Чешел за брада од 3 до 7 мм  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • PHILIPS MG9710/90 14во1 мултифункционален тример
 • Уникатна OneBlade технологија
 • Додатоци
 • Тример за коса за нос и уши
 • Чешел за брада од 3 до 7 мм
 • 2 додатоци за тример
 • 2 чешли додатоци за коса
 • Прицврстен чешел за влакна на телото
 • Метален тример
 • Заменливо сечило OneBlade
 • Рачен дел од OneBlade
 • Батерија lithium ion
 • Рабтно време на батерија:
 • 120 минути
 • 60 минути (OneBlade)
 • Полнење на батерија:
 • 60 минути
 • Напон:100-240 V
 • Користење:Влажно и суво
 • Индикатор за нивото на батеријата
 • Индикатор за предупредување за слаба батерија
 • Резервно сечило:QP210, QP220, QP610, QP620
 • Препорачливо за менување секои 4 месеци
Тип на производ Апарати за шишање
Бренд Philips
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!