text.skipToContent text.skipToNavigation

ROTO Тулипан L саксија 53x53x45cmID EK000206175

ROTO Тулипан L саксија 53x53x45cmID: EK000206175

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

2.688 ден

Цена
2.150 ден

ROTO Тулипан голем. Производите се изработени од полиетилен, поради тоа едноставно го преместуваме, одржуваме. Материјалот е отпорен на удари и бојата не бледее. Предности: едноставно одржување, от...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 28.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ROTO Тулипан голем. Производите се изработени од полиетилен, поради тоа едноставно го преместуваме, одржуваме. Материјалот е отпорен на удари и бојата не бледее. Предности: едноставно одржување, отпорност на ниски и високи температури, матерјалот и бојата е УВ стабилна, многу издржливо, рециклажа, мала тежина, природен изглед. Димензии: 53x53x45cm. Шифра: 6036
Тип на производ Додатоци за мебел за во градина
Бренд Roto
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!