text.skipToContent text.skipToNavigation

Новогодишна елка 240 cm (1610-0200)ID EK000063095

Новогодишна елка 240 cm (1610-0200)ID: EK000063095

Цена
2.599 ден

Новогодишна елка со осличен квалитет, густа и стабилна. Висина 240cm  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Новогодишна елка со осличен квалитет, густа и стабилна. Висина 240cm