text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung Galaxy A25 5G 6+128GB (SM-A256BZYDEUC) YellowID EK000581393

Samsung Galaxy A25 5G 6+128GB (SM-A256BZYDEUC) YellowID: EK000581393

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

17.499 ден

Цена
13.999 ден

* 6.5" FHD+ Super AMOLED екран * Exynos 1280 (5 nm) процесор * 50MP OIS главна камера  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.06.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

* 6.5" FHD+ Super AMOLED екран

* Exynos 1280 (5 nm) процесор

* 50MP OIS главна камера

 

Тип на производ Смартфон телефони
Бренд Samsung
Боја Жолта
Гаранција 2 год.
Големина на екран 6.5 "
Тип на екран Super AMOLED, 120Hz, 1000 nits (HBM)
Интерна меморија 128 GB
Проширлива меморија Da
RAM Меморија 6 GB
Задна камера 50 + 8 + 2 MP
Предна камера 13 MP
тип на процесор Exynos 1280 (5 nm)
Kапацитет на батерија 5000 mAh
SIM Dual SIM
Тип на оперативен систем Android 14
Оперативен систем Android 14
Останато 25 W брзо полнење на батеријата,поради намалување на загадувањето на околината Samsung во пакетот ги има тргнато USB адаптерот за полнење и слушалките, додека USB-C е во пакетот.
Висина 161 mm
Ширина 76.5 mm
Длабочина 8.3 mm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!