text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra KLAN G03/6MSK Продолжен кабел 5м со прекинувачID EK000439439

Iskra KLAN G03/6MSK Продолжен кабел 5м со прекинувачID: EK000439439

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

1.000 ден

Цена
900 ден

Должина на кабел: 5м Прекинувач: има Приклучоци:9  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 22.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Број на приклучоци 9 Модел G03 / 6MSK Напон 250 V Фреквенција 50 Hz Номинална струја 16 А Класа на заштита I Пресек на кабел 1,5 mm² Должина на кабел 5 m Максимално оптоварување 3680 W
Тип на производ Котур кабел
Бренд Iskra
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!