text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo IdeaPad 320-15IKBN PLATINUM GREY (15,6" FHD/Intel i7/ 4GB DDR4/ 1000GB HDD/NVIDIA GeForce 940MX 2G)IDEK000064601
38.990,00 ден
Нашата најниска цена
33.999,00 ден
IdeaPad 320-15IKBN PLATINUM GREY - Intel® Core™ i7-7500U Processor (4M Cache, 2.70 up to 3.50 GHz)/ 4GB DDR4/ 1T HDD/ 15,6" FHD TN AG + Camera/ NVIDIA GeForce 940MX 2G/ DVD RW/ Wi-Fi/ HDMI 1.4b/ C...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

IdeaPad 320-15IKBN PLATINUM GREY - Intel® Core™ i7-7500U Processor (4M Cache, 2.70 up to 3.50 GHz)/ 4GB DDR4/ 1T HDD/ 15,6" FHD TN AG + Camera/ NVIDIA GeForce 940MX 2G/ DVD RW/ Wi-Fi/ HDMI 1.4b/ Card reader/ BT/ 2 Cell Battery 30Wh/ DOS/ 2,2kg/ 24m. Warranty
Бренд Lenovo
Тип на производ Лаптоп