text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung LED TV UE50CU7172UXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal 4K procesor, PurColor технологија **МОДЕЛ 2023**ID EK000549459

Samsung LED TV UE50CU7172UXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal 4K procesor, PurColor технологија **МОДЕЛ 2023**ID: EK000549459

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS картичките! Дознај повеќе овде!

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

36.999 ден

Цена
24.999 ден

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Тип на производ Телевизори
Бренд Samsung
Боја Црна
Гаранција 2 год.
Тежина 15.5 kg
USB 2.0 1 kom
Тип на екран LED
Bluetooth Да
Освежување на слики [Hz] 50 Hz
Оперативен систем Tizen
постоље Да
WiFI вграден Да
VESA стандард 200 x 200
TV tuner DVB-T2/T/C/S2/S
Тип на ТВ SMART
Технологија на телевизорот LED
Резолуција 3840 x 2160 (4K)
HDR HDR10+
HDMI 2.1 3 kom
Дијагонала 50"/127 cm
дигитален излез Да
Далечински управувач Стандард
Alexa Да
Bixby Да
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!