text.skipToContent text.skipToNavigation

HOT SHAPERS - MID EK000010259

HOT SHAPERS - MID: EK000010259

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

Цена
2.490 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

До најдобра физичка форма во вашиот живот со потење! Доколку сакате да ослабете без да морате напорно да вежбате, ние имаме начин на кој тоа многу лесно ќе го постигнете! Најновиот производ Hot Shaper ви овозможува: да ослабете да изгубите во обем во половината, стомакот и колковите да ја зголемите основната температура на телото да го подобрите вашето здравје Слабејте 4 пати побрзо додека пешачите, се одмарате или ги вршите секојдневните домашни обврски Hot Shapers се фитнес хеланки кои можете да ги носите секој ден. Дизајнирани со Neotex технологијата која ја зголемува основната температура на вашето тело, вие ќе се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните домашни обврски... или едноставно додека одмарате или гледате телевизија. Со Hot Shapers, ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо отколку со било која друга облека! Панталоните ви остануваат суви додека согорувате калории Neotex ткаенината е мека и лесна, па вие ќе можете да ја носите и под гардеробата без воопшто да се забележува. Внатрешната ткаенина овозможува телесната температура да се зголемува и повеќе да се потите, додека пак надворешната ја апсорбира влагата и секогаш ќе бидете суви. Елиминирајте ги штетните токсини и подобрете го вашето здравје Потењето покрај тоа што ви овозможува да ја намалите тежината, исто така и ги елиминира штетните токсини кои се таложат под кожата. Со Hot Shapers, можете лесно да се ослободите од токсините, подобрувајќи го здравјето.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!