text.skipToContent text.skipToNavigation

Beko BBIM 13300 XDN Вградна фурнаID EK000575050

Beko BBIM 13300 XDN Вградна фурнаID: EK000575050

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

20.499 ден

Цена
16.999 ден

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.07.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Тип на производ Рерни
Бренд Beko
Гаранција 5 год.
Тип на печка Комбинирана
Начин на чистење Емајл
Енергетска класа А
Волумен на рерна 72 l
Број на програми 8
Грил програма Да
Пица програма Да
Одмрзнување Да
Функција на додавање на пареа Не
Печење на повеќе нивоа Да
Wifi поврзување Не
Детска сигурносна заштита Да
Меко затварање на врата Да
Висина 59.5 cm
Ширина 60 cm
Длабочина 56.7 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!