text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra GKS1561-AP Дигитална кујнска вагаID EK000342255

Iskra GKS1561-AP Дигитална кујнска вагаID: EK000342255

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

1.099 ден

Цена
989 ден

Iskra GKS1561-AP Дигитална кујнска вага Максимално оптоварување: 10 kg Точност: 1g 2 години гаранција Останати карактериски: ...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 30.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Iskra GKS1561-AP Дигитална кујнска вага
 • Максимално оптоварување: 10 kg
 • Точност: 1g
 • 2 години гаранција

 

Останати карактериски:

 • Калено стакло со дијаметар од 4 мм
 • контролен панел тач
 • LCD осветлување
 • копче за преклопни единици: грам, Паунд, Унца, милилитар
 • TARE функција
 • автоматско исклучување
 • Гумени ногарки
 • Индикатор за преоптоварување и празна батерија
 • Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено)
 • Димензии (во мм): 230x160 mm
 • Димензии на пакувањето: 168 (Д) x 30 (Ш) x 240 (V)
Тип на производ Кујнски ваги
Бренд Iskra
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!