text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra GKS1561S Дигитална кујнска вагаID EK000471557

Iskra GKS1561S Дигитална кујнска вагаID: EK000471557

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

1.100 ден

Цена
990 ден

Iskra GKS1561S Дигитална кујнска вага-Максимално оптоварување: 10kg Прецизност: 1g 4mm дебело калено стакло Контролна плоча на допир LED светло Копче за менување единици Грам Паунд Унца Милилитар T...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 22.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra GKS1561S Дигитална кујнска вага-Максимално оптоварување: 10kg Прецизност: 1g 4mm дебело калено стакло Контролна плоча на допир LED светло Копче за менување единици Грам Паунд Унца Милилитар TARE функција Автоматско исклучување Гумирани ногарки Индикатор за преоптоварување и празна батерија Напојување: 2x3V CR2032 Големина: 230 x 160mm Нето маса: 0,6kg Бруто маса: 0,7kg Димензии на кутија (во mm): 168(Д) x 30(Ш) x 240(В) Гаранција - 2 години
Тип на производ Кујнски ваги
Бренд Laica
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!