text.skipToContent text.skipToNavigation
DUNLOP SP SPORT 9000 255/40 R17 ZRIDMK-40826
Нашата најниска цена
8.979,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: DUNLOP
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 255
Висина: 40
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: ZR
Сезона Летна
Ширина 255mm
Висина 40
Дијаметар 17
Индекс на брзина ZR
Тип на возила Лично возило
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми