text.skipToContent text.skipToNavigation

Sava 225/50R17 98V ALL WEATHER XL FPID EK000423356

Sava 225/50R17 98V ALL WEATHER XL FPID: EK000423356

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

7.360 ден

Цена
6.700 ден

Sava 225/50R17 98V ALL WEATHER XL FP Сезона:Целогодишна Ширина:225 Висина: 50 Дијаметар:17  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 04.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Sava 225/50R17 98V ALL WEATHER XL FP
Бренд Sava
дијаметар 17
Висина 50
Ширина 225
Сезона Целогодишна
Тип на возило Лично возило