text.skipToContent text.skipToNavigation

Black&Decker BCD003C2K-QW 18V Вибрациска дупчалка 2×1.5AhID EK000580194

Black&Decker BCD003C2K-QW 18V Вибрациска дупчалка 2×1.5AhID: EK000580194

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS картичките! Дознај повеќе овде!

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

9.990 ден

Цена
8.990 ден

Diners Card 5% попуст!

Тип на производ: Батериска дупчалка Напон: 18V Брзина на вртежи: 0-1.400 врт./мин. Батерија: Има во пакување Гаранција:2 Год  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 02.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Black&Decker BCD003C2K-QW 18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2×1.5Ah, куфер - Напон 18 V Капацитет на батерија 1.5 Ah Механички брзини 2 Максимален вртежен момент 45 Nm Број на вртежи 0-360/0-1400 rpm Број на удари 21.000 bpm Макс. дупчење во бетон 10 mm Макс. дупчење во дрво 25 mm Макс. дупчење во метал 10 mm Капацитет на стезна глава 10 mm - Вибрациска дупчалка/одвртувач со напон од 18V. Доаѓа во куфер со 2×1.5Ah батерии и полнач. Идеален за секакво дупчење и навртување во дрво, метал и пластика и опција чекан за дупчење во ѕид и бетон. Има 2 брзини, 11 позиции кои обезбедуваат прецизна контрола и прекинувач преку кој се регулира брзината. Брзо и едноставно менување на батеријата која држи до 80% во текот на 90 дена без користење, нема потреба да се полни пред секоја употреба. Ергономски дизајн и мека рачка против лизгање која обезбедува удобно користење и LED светло кое ја осветлува работната површина.
Тип на производ Ударни бормашини
Бренд Black & Decker
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!