text.skipToContent text.skipToNavigation
RAIDER Батериски Полнач RD-BC11IDEK000069343
Нашата најниска цена
2.790,00 ден
Батериски Полнач RD-BC11. Напојување: 230V-50Hz. Моќност:110W, Излезен напон:12V/24V, Јачина: 9А, Капацитет: 25-135Ah, Тежина: 4.1kg

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.10.2019

Батериски Полнач RD-BC11. Напојување: 230V-50Hz. Моќност:110W, Излезен напон:12V/24V, Јачина: 9А, Капацитет: 25-135Ah, Тежина: 4.1kg
Бренд Raider
Тип на производ Полнач на акумулатор