text.skipToContent text.skipToNavigation
GRUNDIG МC 7240, машинка за бричењеIDEK000057684
Нашата најниска цена
1.999,00 ден
GRUNDIG МS 6240, машинка за бричење. Нов вид на контрола на допир за лесно прилагодување на брзината на моторот и индикаторот, Моќен и тивок мотор, Висок квалитет , екстра остро сечило од керамик...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

GRUNDIG МS 6240, машинка за бричење. Нов вид на контрола на допир за лесно прилагодување на брзината на моторот и индикаторот, Моќен и тивок мотор, Висок квалитет , екстра остро сечило од керамика / нерѓосувачки челик , CUT & THIN , уникатнафункција која може да биде поставена директно на сечилото, Порамнување ширина: 40 mm, Порамнување должина: 1 мм до 40 мм, Мал телескопски чешел : 4, 7, 9, 12, 15 , 17, 20 mm, Големи телескопски чешел : 24, 27, 29, 32, 35 , 37, 40 мм, Точен градус на триминг на дисплејот и обезбедува да се закочува при , 2 дополнителни додатоци за кожата блиски 1 мм или 2 мм коса/ брада , совршен за нега на 3 -ден- брада, Лесен за одржување, Работи на батерија и на струја, Прибл. 45 минути операција, 3 часа време за полнење, примена во светски рамки поради автоматско прилагодување на напонот 100-240V ~, 50/60 Hz, Боја: црна
Бренд Grundig