text.skipToContent text.skipToNavigation
ВИВАKC ХОМЕ фигаро за коса ХЦ-23IDMK-9864
Нашата најниска цена
0,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ХЦ-23, снага 25 В, керамички гријач
Бренд Vivax
Тип на производ Нега на коса