text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX пегла за коса HS-40ТСIDEK000217885
Нашата најниска цена
90,00 ден
VIVAX пегла за коса HS-40ТС

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX пегла за коса HS-40ТС
Бренд Lenovo
Тип на производ Glačalo za kosu