text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE HD213GG Фен за косаIDEK000064636
Нашата најниска цена
1.099,00 ден
GORENJE HD203BG Фен за коса Дополнителна нега со јонизатор/Филтер кој се отстранува/Moжност за закачување/Едноставна механичка контрола/Регулација на брзината: 2/Заштита од прегревање за дополнител...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2019

GORENJE HD203BG Фен за коса Дополнителна нега со јонизатор/Филтер кој се отстранува/Moжност за закачување/Едноставна механичка контрола/Регулација на брзината: 2/Заштита од прегревање за дополнителна безбедност/Куќиште: Пластика + метал/Бучност: 78 dB(A)/Приклучна моќ(V): 220-240 V/Приклучна моќ: 1200 W/Должина на приклучен кабел: 2 m
Бренд Gorenje
Тип на производ Фен за коса