text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX FS-41M вентилаторIDEK000074159
6.874,00 ден
Нашата најниска цена
5.499,00 ден
VIVAX FS-41M стоечкиот вентилатор, нуди специјални опции со моќност од 100 W. Дијаметар на главата на вентилаторот од 40 cm, три брзини на дување и капацитет на резервоарот за вода од 2 литри, до...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.05.2019

VIVAX FS-41M стоечкиот вентилатор, нуди специјални опции со моќност од 100 W. Дијаметар на главата на вентилаторот од 40 cm, три брзини на дување и капацитет на резервоарот за вода од 2 литри, доволно е за осум часа работа и врвно разладување. Со овој уред може да управувате со помош на далечинскиот управувач. Големиот LED екран покажува темепература, тајмер од 7.5 часа, а контролната табла исто така има и сензорско управување.
Бренд Vivax
Тип на производ Вентилатор