text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJЕ BPC2B Power блендерIDEK000033932
Нашата најниска цена
12.690,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

GORENJЕ BPC2B Power блендер
Тип на производ Блендер