text.skipToContent text.skipToNavigation
Iskra HB-01S Мини блендерIDEK000036195
Нашата најниска цена
1.753,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra HB-01S Мини блендер
Тип на производ Блендер