text.skipToContent text.skipToNavigation
MAX RB 3542 Рачен блендерIDEK000037029
Нашата најниска цена
690,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.10.2019

MAX RB 3542 Рачен блендер
Бренд Max
Тип на производ Блендер