text.skipToContent text.skipToNavigation
TEFAL RK705138 Мулти готвачIDEK000211189
Нашата најниска цена
5.999,00 ден
TEFAL RK705138 МУЛТИГОТВАЧ 12 ФУНКЦИИ ЗА ПОДГОТОВКА НА РАЗЛИЧНИ ВИДОВИ ХРАНА 2 ММ ДЕБЕЛИНА НА ВНАТРЕШНИОТ САД ЗА ГОТВЕЊЕ,КЕРАМИЧКИ СЛОЈ ОДЛОЖЕН СТАРТ 24 ЧАСА

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

TEFAL RK705138 МУЛТИГОТВАЧ 12 ФУНКЦИИ ЗА ПОДГОТОВКА НА РАЗЛИЧНИ ВИДОВИ ХРАНА 2 ММ ДЕБЕЛИНА НА ВНАТРЕШНИОТ САД ЗА ГОТВЕЊЕ,КЕРАМИЧКИ СЛОЈ ОДЛОЖЕН СТАРТ 24 ЧАСА
Бренд Tefal
Тип на производ Мултипрактик