text.skipToContent text.skipToNavigation
BOSCH TDA2315, пегла за алиштаIDEK000021260
Нашата најниска цена
1.299,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BOSCH TDA2315, пегла за алишта на преа со иноксна грејна површина
Тип на производ Пегла