text.skipToContent text.skipToNavigation
PANASONIC пегла NI-W920ALXAIDMK-10741
Нашата најниска цена
4.399,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

NI-W920 Ви осигурува лесно и беспрекорно пеглање. Иновативниот облик со двострана глава, го прави движењето напред и назад екстремно лесно, што на Вас Ви заштедува време и енергија. Дупчињата за пареа се наоѓаат по целиот раб на пеглата. Panasonic.Површината на NI-W920 е изработена од материјаот ALUMITE, кој најчесто се користи при изработка на автомобилските мотори. ALUMITE осигурува трајност и заштита на површината од пеглата која најчесто се користи.Едноставноста во одржувањето е загарантирана од трикратниот систем за заштита од наталожувањето на бигор.
Моќност во вати 2400W
Бренд Panasonic
Тип на производ Пегла