text.skipToContent text.skipToNavigation
PHILIPS HD9016/30 Апарат за печење лебIDEK000217875
8.299,00 ден
Нашата најниска цена
6.299,00 ден
PHILIPS HD-9016/30 Апарат за печење леб. Технички карактеристики: БРОЈ НА ПРОГРАМИ 12 ГОЛЕМИНА НА ЛЕБ : 750 Г, 1 КГ МОЖНОСТ ЗА ПОДГОТВУВАЊЕ НА ЈОГУРТ САД ЗА ПЕЧЕЊЕ ДО 1 КГ МАТЕРИЈАЛ НА САДОТ ЗА ПЕЧ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.09.2019

PHILIPS HD-9016/30 Апарат за печење леб. Технички карактеристики: БРОЈ НА ПРОГРАМИ 12 ГОЛЕМИНА НА ЛЕБ : 750 Г, 1 КГ МОЖНОСТ ЗА ПОДГОТВУВАЊЕ НА ЈОГУРТ САД ЗА ПЕЧЕЊЕ ДО 1 КГ МАТЕРИЈАЛ НА САДОТ ЗА ПЕЧЕЊЕ АЛУМИНИУМСКА ЛЕГУРА ЧАША ЗА МЕРЕЊЕ ЛАЖИЦА ЗА МЕРЕЊЕ САД ЗА ЈОГУРТ СО КАПАК МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕТО ПП ПЛАСТИКА МЕШАЛКИ- АЛУМИНИУМСКА ЛЕГУРА БОЈА БЕЛА СИГНАЛ ЗА ДОДАВАЊЕ НА СОСТОЈКИ 3 НИВОА НА ВРТЕЖИ ОДЛОЖЕН СТАРТ ДО 13 ЧАСА СТУДЕНА НАДВОРЕШНОСТ ПРОГРАМА ЗА ТЕСТО ПРОГРАМА ЗА ПЕЧЕЊЕ БРЗА ПРОГРАМА ТАЈМЕР LCD ЕКРАН НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ РАБОТА СО ЕДНО КОПЧЕ КНИШКА СО РЕЦЕПТИ
Бренд Philips
Тип на производ Пекачи на леб