text.skipToContent text.skipToNavigation
PHILIPS HD9046/90 Апарат за печење лебIDEK000217876
6.999,00 ден
Нашата најниска цена
5.999,00 ден
PHILIPS HD9046/90 Апарат за печење леб. Технички карактеристики: КАПАЦИТЕТ 750Г,1000Г 14 ПРОГРАМИ ЗА ЛЕБ, ТЕСТО,ЏЕМ И ЈОГУРТ НИВО НА БУЧАВОСТ 55 DB LCD ДИСПЛЕЈ ТРИ НИВОА ЗА ПОТЕМНУВАЊЕ НА КОРАТА ПО...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.09.2019

PHILIPS HD9046/90 Апарат за печење леб. Технички карактеристики: КАПАЦИТЕТ 750Г,1000Г 14 ПРОГРАМИ ЗА ЛЕБ, ТЕСТО,ЏЕМ И ЈОГУРТ НИВО НА БУЧАВОСТ 55 DB LCD ДИСПЛЕЈ ТРИ НИВОА ЗА ПОТЕМНУВАЊЕ НА КОРАТА ПО ВАША ЖЕЛБА ПОКАЗАТЕЛ ЗА ДОДАТОЦИ „ADD“ ЗА СПЕЦИЈАЛНИ ЛЕБОВИ СО ДОПОЛНИТЕЛНИ СОСТОЈКИ
Бренд Philips
Тип на производ Пекачи на леб