text.skipToContent text.skipToNavigation
DeWalt DCD710C2 ак. дупчалка 10,8V 1,3Ah со 2 батерии во кутијаIDEK000056985
11.332,00 ден
Нашата најниска цена
8.490,00 ден
DeWalt DCD710C2 ак. дупчалка 10,8V 1,3Ah со 2 батерии во кутија . батерија: 10,8 V, 1,3 Ah XR Li-Ion, моќност: 180 W, бр. на вртежи: 0–400 / 1.500 o/min - макс. вртежен момент: 24 / 15 Nm - брзост...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.07.2019

DeWalt DCD710C2 ак. дупчалка 10,8V 1,3Ah со 2 батерии во кутија . батерија: 10,8 V, 1,3 Ah XR Li-Ion, моќност: 180 W, бр. на вртежи: 0–400 / 1.500 o/min - макс. вртежен момент: 24 / 15 Nm - брзостезна глава: 1-10 mm, опрема: 2 × XR батерии, брз полнач, куфер
Бренд Dewalt
Тип на производ Акумулаторска дупчалка