text.skipToContent text.skipToNavigation
DeWALT DWE4056 Аголна брусилка 800WIDEK000074035
Нашата најниска цена
6.999,00 ден
DeWALT DWE4056 Аголна брусилка 800W 115мм/вртежи 11800минута/најголем дијаметар на дсик 115мм/опрема со штитник,додаток држач на рачка и клич

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 21.12.2018

DeWALT DWE4056 Аголна брусилка 800W 115мм/вртежи 11800минута/најголем дијаметар на дсик 115мм/опрема со штитник,додаток држач на рачка и клич
Бренд Dewalt
Тип на производ Брусалка