text.skipToContent text.skipToNavigation
DeWalt DWE4016 аголна брусалка + DT3735 пила дијамантIDEK000057156
5.624,00 ден
Нашата најниска цена
4.499,00 ден
DeWalt DWE4016 аголна брусалка + DT3735 пила дијамант

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.01.2019

DeWalt DWE4016 аголна брусалка + DT3735 пила дијамант
Тип на брусалки Аголни акумулаторски брусилки
Маса во килграми 1,82kg
Капацитет на акумулатор 730Ah
Број на вртежи 11000o/min
Бренд Dewalt
Тип на производ Брусалка