text.skipToContent text.skipToNavigation
Black & Decker сет BDCDD12BAT батериска штрафилица 10.8V 1.5AhIDEK000056995
Нашата најниска цена
6.874,00 ден
Black & Decker сет BDCDD12BAT батериска штрафилица 10.8V 1.5Ah

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Black & Decker сет BDCDD12BAT батериска штрафилица 10.8V 1.5Ah
Максимален обрт 12.5/26
Тип на акумулаторот Li-ion
Број на вртежи 550o/min
Бренд Black & Decker