text.skipToContent text.skipToNavigation
Black & Decker BDCDC18BAFC батериска штрафилица 18.0V 1.5Ah + 80 додатоци + 1 батеријаIDEK000056976
Нашата најниска цена
9.999,00 ден
Black & Decker BDCDC18BAFC батериска штрафилица/одвртувач 18.0V 1.5Ah + 80 додатоци + 1 батерија. 90 minutes charger, 1 x magnetic holder for bits, 8 x end caps (4,5,6,7,8,9,10,11,12mm), 6 x 25mm H...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Black & Decker BDCDC18BAFC батериска штрафилица/одвртувач 18.0V 1.5Ah + 80 додатоци + 1 батерија. 90 minutes charger, 1 x magnetic holder for bits, 8 x end caps (4,5,6,7,8,9,10,11,12mm), 6 x 25mm Hexagon Hex Heads (Hex3,4,5), 8 x 25 mm flat head screwdriver (SL4,6,7.2), 9 x 25mm Torx Screwdrivers (Star10,15,20,25,30), 13 x 25 mm PZ (PZ0,1,2,3), 15 x 25 mm PH screwdriver (PH0,1,2,3), 4 x drill bit for wall (5,6,7,8mm), 5 x drill bit for wood with pilot tip (3,4,5,6,8mm), 11 x HSS metal drill (2.5,3,3,5,4,4,5,5,6,7,8mm)
Тип на акумулаторот Li-ion
Бренд Black & Decker