text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager VC 2500 Електрична дробилка за гранкиID EK000380184

Villager VC 2500 Електрична дробилка за гранкиID: EK000380184

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
11.500 ден

Тип на производ: Дробилка за гранки Моќност: 2500 W Макс. капацитет: Ø: 40 mm Тежина: 14 kg Гаранција:2 Год  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 19.04.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Villager VC 2500 Електрична дробилка за гранки. Функција:Лесна конструкција. Спецификации Тип на мотор Колекторски електромотор Работен напон 230 V ~ 50 Hz Приклучна снага 2500 W Максимален пречник на гранки 40 mm Систем на секачот Систем на диск сечило Големина на собирачот 50l Тежина 14 kg Линија на производот Orange edition
Тип на производ Цепач на дрва
Бренд Villager
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!