text.skipToContent text.skipToNavigation
ISKRA XY HT-260B Бензиска ножица-тример за жива ограда + тример за брадаIDEK000072363
Нашата најниска цена
9.290,00 ден
ISKRA XY HT-260B Бензиска ножица-тример за жива ограда + тример за брада. Карактеристики: Волумен на мотор:26,3 cm3, тип на мотор:HT260B (1E34F) 2-тактен, Јачина:0,75 kW(1.0 KM), Врежи:3000 okr/min...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ISKRA XY HT-260B Бензиска ножица-тример за жива ограда + тример за брада. Карактеристики: Волумен на мотор:26,3 cm3, тип на мотор:HT260B (1E34F) 2-тактен, Јачина:0,75 kW(1.0 KM), Врежи:3000 okr/min, Ширина на сечиво (max):Ø 23 mm (0,9”), Должина на сечиво:560 mm(22”), Должина на мачот:600 mm (23,6”), Нето тежина:4,8 kg, Ладење:Воздушно ладење на мотор. Карактеристики на апратот за шишање: Моќност: 12 W, 2 променливи брзини, Сечива од не’рѓосувачки челик Подесување на сечивата, 4 додатни адаптер-чешли за постигнување различни должини и форми, Вклучени ножички и чешел во пакувањето, Вклучено масло за подмачкување и четкица за чистење во пакувањето, Вклучен заштитник за сечивата, кој се става после употреба, Долг кабел со гајка за закачување, Ергономично обликувана за стабилен фат
Бренд Iskra
Тип на производ Ножици за потстрижување