text.skipToContent text.skipToNavigation
Iskra сет PN5200-6 Моторна пила+ Iskra ERO 60 штрафцигериIDEK000036857
Нашата најниска цена
11.249,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

Iskra PN5200-6 Моторна пила спецификации:Зафатнина на моторот 49,2 cm3,Номинална излезна моќност: 2.1 kW,Тип на мотор: двотактен,Воздушно ладење на моторот,3000 вртежи во мин. при слободен тек,550 ml резервоар за гориво,260 ml резервоар за моторно масло,457 mm (18 ") должина на меч,Погонски чекор: 8.255 mm (.325") 5,4 kg тежина,1 година гаранција Спефификации на клучеви:Прилагодлив клуч: 200 mm (8 "),Универзален нож:18 mm,Дијагонала клешти: 150 mm (8 "),Комбинирани клешти: 150 mm (8 "),Трака: 3 m x 16 mm,Имбус клуч 1.5 - 10 мм,Клуч за стегнување: 6,35 mm (1/4 "),Приклучоци: 1/4 "x 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm,Чекан: 227g (8 унци),25 mm наставки: (32 парчиња),Ниво: 220 mm (9 "),Магнетна рачка: 6,35 mm (1/4 "),Магнетен продолжен подесувач: 50 mm