text.skipToContent text.skipToNavigation
Iskra PN2500-2A, моторна пилаIDMK-47875
Нашата најниска цена
6.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra PN2500-2A, моторна пила. Волумен на мотор: 25,4 cm3. Номинална излезна моќ: 0.7 kW ( 1 HP ). Вртежи во празно: 3500 врт/мин. Тип на мотор:двотактен. Воздушно ладење на мотор. Вкупен капацитет за гориво:230 мл. Вкупен капацитет за уље: 160 мл. Должина на пила:305 mm (12"). Чекор на ланецот: 9,525 mm (3/8 "). Тежина: 3 кг. Димензии на пакување:250 (В ) x 250 ( Ш) x 320 ( Д)
Моќност во вати 700W
Маса во килграми 3,1kg
Бренд Iskra
Тип на производ Пила