text.skipToContent text.skipToNavigation
MAX PULS Моторна пила на бензин MP-GCS020IDEK000069307
Нашата најниска цена
5.390,00 ден
MAX PULS Моторна пила на бензин MP-GCS020 §Моќност:1700W§Вртежи:7000§Должина на меч:450мм§Резервар за гориво:550 мл§Зафатнина:45цц

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.01.2019

MAX PULS Моторна пила на бензин MP-GCS020 §Моќност:1700W§Вртежи:7000§Должина на меч:450мм§Резервар за гориво:550 мл§Зафатнина:45цц
Бренд Max plus
Тип на производ Пила