text.skipToContent text.skipToNavigation
Black & Decker електричен тример GL 360 350WIDEK000070585
Нашата најниска цена
3.499,00 ден
Black & Decker електричен тример GL 360 350W. Моќност: 350 W, Опсег на косење: 25 cm, Брзина: 11.500 m/s, Кабел: должина 6м, рачно извлекување

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

Black & Decker електричен тример GL 360 350W. Моќност: 350 W, Опсег на косење: 25 cm, Брзина: 11.500 m/s, Кабел: должина 6м, рачно извлекување
Бренд Black & Decker
Тип на производ Тример