text.skipToContent text.skipToNavigation
MAX PULS Електричен тример за трева MP-GT25IDEK000069269
Нашата најниска цена
1.590,00 ден
MAX PULS Електричен тример за трева MP-GT25§Моќност:300W§Вртежи:10000§Дијаметар на косење:260мм§Тежина:2кг

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.01.2019

MAX PULS Електричен тример за трева MP-GT25§Моќност:300W§Вртежи:10000§Дијаметар на косење:260мм§Тежина:2кг
Бренд Max plus
Тип на производ Тример