text.skipToContent text.skipToNavigation
MAX PULS GARDEN MP-HT12 тример за жива оградаIDEK000069261
Нашата најниска цена
2.590,00 ден
MAX PULS GARDEN MP-HT12 тример за жива ограда, моќност: 500W,должина на сечилото 50цм

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.01.2019

MAX PULS GARDEN MP-HT12 тример за жива ограда, моќност: 500W,должина на сечилото 50цм
Бренд Max plus
Тип на производ Тример