text.skipToContent text.skipToNavigation
DeWalt DW088K вкрстено линиски ласер со детекторIDEK000056987
14.999,00 ден
Нашата најниска цена
13.999,00 ден
DeWalt DW088K вкрстено линиски ласер со детектор. класа на ласер: 2, и 50 m со детектор DE0892, насоки: хоризонтално/вертикално - опрема: 3 × AA батерии, држач, куфер, детектор DE0892 + 9 V батерии

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.07.2019

DeWalt DW088K вкрстено линиски ласер со детектор. класа на ласер: 2, и 50 m со детектор DE0892, насоки: хоризонтално/вертикално - опрема: 3 × AA батерии, држач, куфер, детектор DE0892 + 9 V батерии
Бренд Dewalt
Тип на производ Опрема и останато