text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra ES500 Ел. Пиштол/Распрскувач за бојаID EK000425130

Iskra ES500 Ел. Пиштол/Распрскувач за бојаID: EK000425130

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

3.990 ден

Цена
3.591 ден

• Моќност: 500W • Напон: 220-240V ~ 50H • Брзина на проток: 900 ml / мин • Волумен на контејнер: 900 ml • Големина на млазницата: 2,5 mm Додатоци: • Сад за проверка на вискозитет • Четка за чистење...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.06.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

• Моќност: 500W • Напон: 220-240V ~ 50H • Брзина на проток: 900 ml / мин • Волумен на контејнер: 900 ml • Големина на млазницата: 2,5 mm Додатоци: • Сад за проверка на вискозитет • Четка за чистење • Игла за чистење • Димензии на пакувањето (во mm): 276 (L) x 135 (Ш) x 258 (H) • Нето тежина: 1,8 кг • Бруто тежина: 2 кг • 24 месеци гаранција
Тип на производ Сетови алат
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!