text.skipToContent text.skipToNavigation
BESTWAY 137x99x94, возIDEK000036036
Нашата најниска цена
2.624,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Димензии 137x99x94cm. Одлично решение за освежување во топлите летни денови.