text.skipToContent text.skipToNavigation
Новогодишна елка 210 cm (1609-0155)IDEK000063094
Цена
1.999  ден
Новогодишна елка со осличен квалитет, густа и стабилна. Висина 2100cm

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.06.2020

Новогодишна елка со осличен квалитет, густа и стабилна. Висина 2100cm